KONST / Litografier / Färglitografi 11863440
nr 1186 3440
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Spelemän, 25/310, signerad, -77, m. M: 45x37
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
600 kr
måndag 28 maj 2018
kl 19:11:03
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö